Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Onlinegamers.cz
 
DomovPortálLatest imagesHľadaťRegistráciaPrihlásenie

 

 EL? THE SKILL !

Goto down 
3 posters
AutorSpráva
End
Administrátor
Administrátor



Počet príspevkov : 249
Age : 30
Location : Bernolákovo
Registration date : 20.02.2009

EL? THE SKILL ! Empty
OdoslaťPredmet: EL? THE SKILL !   EL? THE SKILL ! Icon_minitimePo september 21, 2009 2:33 pm

tak ako ste si vsimli EL si chce zalozit ( vlastne uz zalozit ) guildu , neviem co si myslis ze ces jeho minulost mu tam niekdo pojde radim vam ak cete zostat pri wowku radsej tam nechodte , spravite omylom nejaky bug a uz bezi za martinusom dalej by som cel povedat ze EL nic ine nerobi iba opakuje po nas ( forko atd. ) ako si mozte pozriest jeho a nas vzor prihlasky ....
Nas Vzor - Klik
Jeho Vzor - Klik
EL? THE SKILL ! 86960021
ako vidite na tomto screene este tam ma neprepisane udaje , "koho poznas s pikachu?kto by ta mohol doporucit?"
myslim ze dalej nemusim nic pisat a je vam jasne ze EL nieje dobra volba pre vas , ako aj pre ostatnych to je z mojej strany vsetko
THX
Návrat hore Goto down
https://pikachupo.slovakforum.net
Kebab
Member
Kebab


Počet príspevkov : 14
Registration date : 07.03.2009

EL? THE SKILL ! Empty
OdoslaťPredmet: Re: EL? THE SKILL !   EL? THE SKILL ! Icon_minitimePo september 21, 2009 2:48 pm

Borat by povedal "je to vychytrala svine" drunken
Návrat hore Goto down
El-nikdy-ma-nedate

El-nikdy-ma-nedate


Počet príspevkov : 2
Age : 32
Location : Slovensko
Registration date : 27.07.2009

EL? THE SKILL ! Empty
OdoslaťPredmet: Re: EL? THE SKILL !   EL? THE SKILL ! Icon_minitimePo september 21, 2009 11:46 pm

Kebab napísal:
Borat by povedal "je to vychytrala svine" drunken
Návrat hore Goto down
End
Administrátor
Administrátor



Počet príspevkov : 249
Age : 30
Location : Bernolákovo
Registration date : 20.02.2009

EL? THE SKILL ! Empty
OdoslaťPredmet: Re: EL? THE SKILL !   EL? THE SKILL ! Icon_minitimeUt september 22, 2009 9:33 am

zacnem EL je natom uz tak zle , ze musi az tak propagovat svoju guildu ze mi zaspamoval cele forko , jednemu staremu clenovi som nedal dole prava a on toho vyuzil a zaspamoval mi cele forko , aspon vidite vsetci co je to za cloveka naruseny psychopat , ktory nevie rozbehnut guildu (cez jeho minulost) tak si musi lakat od nas ludi ( som zvedavy kto mu tam pojde ) EL fakt ubohe takto spamovat niekomu forum , nauc sa hrat podstivo a nepropagovat si svoju low Guildu
THX
Návrat hore Goto down
https://pikachupo.slovakforum.net
Sponsored content





EL? THE SKILL ! Empty
OdoslaťPredmet: Re: EL? THE SKILL !   EL? THE SKILL ! Icon_minitime

Návrat hore Goto down
 
EL? THE SKILL !
Návrat hore 
Strana 1 z 1

Povolenie tohoto fóra:Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre.
 :: Prihlasky-
Prejdi na: